Quercus Nábytek s.r.o.

PROFIL SPOLEČNOSTI

Jsme společnost QUERCUS NÁBYTEK s.r.o.. Naše hlavní náplň je výroba a prodej zejména kancelářského a bytového nábytku. U komerčních prostor se zaměřujeme na design a realizaci od prvotního návrhu, přes výrobu až po montáž. Pro zákazníky zpracováváme návrhy v 3D provedení, projektovou dokumentaci a technické výkresy pro výrobu atypických prvků. Naši klienti si také mohou vybrat z široké řady kancelářských a konferenčních židlí.
U dětského a bytového nábytku jsme pro zákazníka  připravili typové řady nábytku do dětských pokojů nebo pro vás navrhneme originální vybavení dětského pokoje s atypickými prvky podle vašich možností a představ. Zákazník od nás získá několik variant návrhů řešení a konzultace s naším architektem o nejvhodnějším využití prostor a barevném provedení nábytku. Všechny tyto služby nabízíme našim zákazníkům zdarma.

HISTORIE SPOLEČNOSTI

Firmu jsme založili v roce 1992 ve Zlíně. Její hlavní náplní byla výroba a prodej kancelářského nábytku i realizace interiérů na klíč. Jednu z důležitých složek sortimentu tvořily i kancelářské židle.
K rozšíření sortimentu o dětský a bytový nábytek došlo v roce 2000, kdy jsme otevřeli velkoplošnou prodejnu ve Zlíně. Prodejna má 600m2 a zákazník zde může vidět široký sortiment kancelářského, bytového i dětského nábytku. Na prodejně si můžete také vybrat matrace, které je možné vyzkoušet a sedací nábytek. Co nenajdete na naší prodejně vám rádi objednáme a zajistíme.

VLASTNÍ VÝROBA

Ve výrobní dílně disponujeme moderním výrobním zařízením s dostatečnou kapacitou. Zákazníkovi nabízíme kompletní servis zahrnující službu firemního architekta (včetně konzultací, variantních řešení prostor a barevných 3D návrhů), možnost individuální volby použitých materiálů (masiv, dýha, laminovaná DTD), záruční i pozáruční servis, montáž a dopravu.
Laminované DTD jsou doloženy certifikátem o nezávadnosti materiálu.